HİZMET ŞARTLARI

ahmetemindilben.com.tr web sitesi tarafından sağlanan her türlü hizmetler kapsamında size sunulan tüm kurallara uymanız gerekmektedir.

Yazının ilerleyen kısımlarında ahmetemindilben.com.tr web sitesi tarafından sağlanan her türlü hizmet (Blog yazıları, görseller, içerik ve siber güvenlik araçları vb.) için “Hizmetlerimiz” ifadesi kullanılacaktır.

1- Hizmetlerimizi kullanmanız size hizmetlerin fikri mülkiyet haklarından sahiplik vermemektedir. Ahmetemindilben.com.tr web sitesinde bulunan her türlü içeriği, yazılı izin almadığınız taktirde, ahmetemindilben.com.tr adresine atıf yapmadan paylaşamazsınız. Hizmetlerimiz kapsamında sunulan herhangi bir içeriği atıf yapmadan paylaşmak istiyorsanız “İletişim” sayfasından talepte bulunabilirsiniz. Ahmetemindilben.com.tr fikri mülkiyetini koruma hakkına sahiptir ve talepleri reddetme hakkını saklı tutmaktadır.

Eğer ahmetemindilben.com.tr web sitesi üzerinden bir içeriği atıf yaparak kullanacaksanız şu kurallara uymanız beklenmektedir;
– İçerik üzerinde bulunan yasal uyarı, kaynak ve logoyu kaldırmayın.
– İçeriği kullandığınız sayfanızda ahmetemindilben.com.tr adresi için bir atıfta bulunun.

2- Ahmetemindilben.com.tr web sitesi ile sunulan hizmetlerimizi kullanmanız size hiçbir şekilde içeriklerde bulunan uygulamaları sunucumuza uygulama yetkisi vermez. Web sitesinde bulunan siber güvenlik ve sızma testi içerikleri de dahil olmak üzere brute force, hizmet kesintisi ve sosyal mühendislik saldırıları başta olmak üzere hiçbir şekilde ahmetemindilben.com.tr adresine siber saldırı uygulamamanız gerekmektedir. Sunucu, veritabanı ve üçüncül loglar düzenli olarak yedeklenmekte olup tarafımıza yapılan herhangi bir siber saldırının tespit edilmesi durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

3- Hizmetlerimiz mümkün olduğunca doğru ve güvenilir olarak hazırlanmaktadır. Yinede ahmetemindilben.com.tr hizmetler kapsamında sunulan bütün içeriklerin doğruluğunu ve sürekliliğini garanti etmemektedir.

4- Hizmetlerimiz kapsamında yapmış olduğunuz yorumları; onaylama, yayınlama, değişiklikler yaparak yayınlama, yayından kaldırma, tamamen silme, reklam ve tanıtımlarda adınızı veya özel bilgilerinizi paylaşmadan kullanabilme hakkını saklı tutarız.

5- Hizmetlerimiz bazı durumlarda belirli platformlarda çalışmayabilir.

6- Ahmetemindilben.com.tr bu hizmet şartlarıyla beraber bütün politikaları, içerikleri ve hizmetleri herhangi bir bildiri yapmadan düzenleme hakkına sahiptir.

Web sitesinde bulunan bütün içerikler Alıntı-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası (CC BY-NC-ND 4.0) lisansı ile lisanslanmıştır. Yazılı onay alınmadığı sürece hiçbir içerik kopyalanamaz, türetilemez ve ticari amaçla kullanılamaz.
Tanıtım amaçlı yapacağınız kısa alıntılar dışında lütfen yazılı onay isteyin.

ahmetemindilben.com.tr farklı konularda bilgilendirme yapmak ve yeni bilgi kaynakları oluşturmak için yapılmış bireysel bir blog sitesidir.

ahmetemindilben.com.tr web sitesinde bulunduğunuz, hizmetlerimizi direkt veya dolaylı yoldan kullanmanız, bulundurmanız ve paylaşmanız durumunda bu hizmet koşullarıyla beraber, gizlilik politikası ve sorumluluk reddi beyanını da okumuş, hükümlerini tamamıyla anlamış ve tamamıyla kabul etmiş sayılırsınız.