HİZMET ŞARTLARI

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm kurallara uymalısınız.

Hizmetlerimizi kullanmanız size hizmetlerdeki fikri mülkiyet haklarından sahiplik vermemektedir. Sunulan hizmetin sahibi izin verdiğini belirtmediği/izin vermediği taktirde eriştiğiniz hizmetteki içeriği kullanamazsınız, sahibi belirtilmeden 3. şahıslarla paylaşamazsınız. Unutmayın bu şartlar size hizmetlerimizde yer alan marka unsurları ve logoları kullanma hakkı vermez. Hizmetlerimizle birlikte geken hiç bir yasal uyarıyı, logoyu, bildiriyi veya tanıcı/kaynak yazısını kaldırmayın, üzerini kapatmayın, değiştirmeyin ve görünmez hale getirmeyin.

Hizmetlerimiz kapsamında 3.şahıslar tarafından sitemize yüklenen ortam dosyaları ve görüntülerinin, kullanıcılar arasındaki yazışmaların içeriği ve sorumluluğu tamamıyla yalnızca ilgili içeriği kullanıma sunan kişilere aittir. Bu tür durumlarda yaşayabileceğiniz durumlardan tarafımız sorumluluk almamaktadır.
İçeriğin yasa dışı olup olmadığını, site kurallarına uyup uymadığını belirlemek amacıyla içeriği inceleyebilir ve gerektiği durumlarda kaldırma hakkına sahip olabiliriz. Unutmayın, bu içeriği her zaman inceleyebileceğimiz anlamına gelmez. Site içerisinde sorun çıkmaması için lütfen her durumda inceleme yapacağımızı varsaymayınız.

Hizmetlerimizin yalnızca bir kısmı mobil cihazlarda kullanılabilir.

Hizmetlerimiz kapsamında yapmış olduğunuz yorumları onaylama, yayınlama, değişiklik yaparak yayınlama, yayından kaldırma, tamamen silme, reklam ve tanıtımlarda kullanabilme hakkına sahibiz.

Web sitesinde bulunan bütün içerikler Alıntı-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası (CC BY-NC-ND 4.0) lisansı ile lisanslanmıştır. Yazılı onay alınmadığı sürece hiçbir içerik kopyalanamaz, türetilemez ve ticari amaçla kullanılamaz.
Tanıtım amaçlı yapacağınız kısa alıntılar dışında lütfen yazılı onay isteyin.

ahmetemindilben.com.tr farklı konularda bilgilendirme yapmak ve yeni bilgi kaynakları oluşturmak için yapılmış bireysel bir blog sitesidir.

ahmetemindilben.com.tr web sitesinde bulunduğunuz ve hizmetlerimizden yararlandığınız her an bu hizmet koşullarını okumuş, anlamış ve koşulsuz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Buna ek olarak gizlilik politikamızı ve sorumluluk reddi beyanını da okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.