SORUMLULUK REDDİ BEYANI

Bu beyan ahmetemindilben.com.tr web sitesi üzerinde bulunan içerikleri kapsar.
Sitede bulunmanız ve/veya hizmetlerimizden yararlanma durumunda bu sorumluluk reddi beyanını okumuş, hükümlerini anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu web sitesi üzerinde paylaşılan tüm içerikler eğitim ve bilgi verme amaçlıdır. Site üzerinde paylaşılan içerikler birer teşvik değildir ve teşvik aracı olarak kullanılamaz.

Site üzerindeki içeriklerde bulunan, 3. şahıslara uygulanması suç olan uygulamalar (Özellikle Siber Güvenlik, Etik Hackerlık, Sosyal Mühendislik ve Manipülasyon konularını kapsamaktadır.) yalnızca eğitim ve bilgi verme amaçlı paylaşılmıştır. İçerikler bu uygulamaların yapılmasını teşvik etmez. Bu uygulamalar içerikler içerisinde sadece sanal makinelere uygulanmış, hiçbir şekilde 3.şahıslara uygulanmamıştır.

Site üzerindeki içeriklerde bulunan uygulamaların yalnızca öğrenmek amacıyla, kişisel bilgisayar üzerinde bulunan sanal makine üzerinde uygulanması gerekmektedir. Bunu yasal olacak bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli bilgiler <link> adresinde paylaşılmıştır. Site üzerindeki uygulamaları gerçekleştirirken buna uyduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Site üzerindeki içeriklerde bulunan/anlatılan uygulamaları veya diğer teknik ve araçları bilinçli veya bilinçsiz kullanarak herhangi bir suç işlemeniz, kurumlara, devletlere veya 3.şahıslara zarar vermeniz veya yasal olmayan bir faaliyet gerçekleştirmeniz durumunda BÜTÜN SORUMLULUK SİZE AİTTİR.

Gerçekleştirdiğiniz yasal olmayan faaliyetler ve/veya bir hata sonucu kendi sisteminize veya başka bir sisteme zarar vermeniz durumunda da bütün sorumluluk size aittir.

Bu web sitesinde bulunan içeriklerden yararlandığınız ve bu web sitesinde bulunduğunuz her an boyunca Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarını okumuş, hükümlerini anlamış ve özgür iradenizle koşulsuz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız.